سفارش کارت ویزیت

شرکت تازه کاری را با تعداد زیادی فروشنده مدیریت می کنم. سوالی که به شدت ذهنم را مشغول کرده این است که آیا لازم است برای تک تک فروشنده های شرکتم حتما به طور مجزا کارت ویزیت سفارش بدهم یا برای کاهش هزینه ها می توانم از این موضوع صرف نظر کنم؟ 

ارسال سوال 2 سال قبل
محمدعلی هاشمی
یکی از ابزارهای بسیار ساده ای که برای شروع یک رابطه حرفه ای و تخصصی مورد استفاده قرار می گیرد، کارت ویزیت است. یکی از کاربردهای کارت ویزیت در کسب و کارها ایجاد پرستیژ کاری است، همچنین ممکن است فروشنده شما شناخته شده باشد ولی به نام معروف باشد نه چهره، در این شرایط ارائه کارت ویزیت باعث آشنایی بیشتر و ماندگاری در ذهن مشتریان می شود. ارائه کارت ویزیت بستگی به این دارد که فروشنده، کالای خود را بفروشد یا کالای دیگران را. اگر فروشنده کالای خود را بفروشد، ارائه کارت ویزیت به خود شخص بستگی دارد، اما اگر فروشنده، کالای دیگران را بفروشد بهترین کار این است که تنها به کسانی کارت ویزیت ارائه شود که خودشان درخواست کارت دارند یا به هر دلیلی به این کار نیاز باشد. 
نکته مهم در ارائه کارت ویزیت به صورت مجزا این است که، زمانی که فروشنده هنگام ارائه کارت ویزیت از نام شخصی خود استفاده می کند ممکن است مشتریان اینطور برداشت کنند که سرویس بهتری دریافت خواهند کرد. با این وجود اگر فروشنده از نام شخصی خود استفاده نکند بهتر است زیرا با این کار، این ذهنیت ایجاد می شود که فروشنده خود را به مجموعه وفادار می داند و مجموعه، یکپارچه، منسجم و قاعده مند است و هیچ گونه تضاد منافعی وجود ندارد. بنابراین باعث می شود اعتماد بیشتری نسبت به مجموعه شکل بگیرد.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 2 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی