عوامل تاثیر گذار مرکز ارزیابی - کلینیک کسب و کار

عوامل تاثیر گذار مرکز ارزیابی

مدیر کسب وکاری در حوزه تولید پوشاک هستم. چندی پیش با یکی از مراکز ارزیابی کسب وکارها آشنا شدم. این مراکز با بازدید از کسب وکار به بررسی جوانب مختلف می پردازند. در این مراکز متوجه شدم که سازمان های بزرگی نیز به آنها مراجعه می کنند. لطفا راهنمایی بفرمایید که این مراکز چه زوایایی از کسب وکار را مورد بررسی قرار می دهند و آیا به نظرتان مناسب است که به عنوان یک مدیر کسب وکار کوچک به این مراکز مراجعه کنم؟ 

 

ارسال سوال 3 سال قبل
امیر محمدی
مراکز ارزیابی چند وقتی است با استفاده از تکنیک ها و روش های موفق و تاثیرگذاری در جهت کمک به تصمیمات بهتر مدیریتی راه اندازی شده اند. آنها به مدیران کمک می کنند که در حوزه های خود تصمیمات موثرتری در زمینه های مختلف مانند مدیریت منابع انسانی، استخدام، سنجش استعداد کارمندان، آموزش نیروها و توسعه فضای کاری شان بگیرند. این مراکز باعث می شوند که مدیران تصمیمات بهتری را به صورت درون سازمانی بگیرند. در این مراکز سمت های مختلف کسب وکار مورد بررسی قرار می گیرند و علل موفقیت و عدم موفقیت آنها به صورت فهرستی در می آیند.
 بعد از بررسی ها لازم افراد و کاندیداهای بهتر برای دریافت آن سمت به مدیر معرفی می شوند. در این مراکز از ابزارهای تخصصی بهره برداری می شود. این مراکز استعداد کارمندان کسب وکار را نیز مورد سنجش قرار داده و در این زمینه نیز به مدیران راهکار ارائه می کنند. 
این مراکز چون از بیرون کسب وکارها را ارزیابی می کنند، بهتر می توانند مشکلات و چالش های سازمان را متوجه شوند. بنابراین کمک گرفتن از این مراکز به ارتقای سطح کسب وکار کمک خواهد کرد. البته کسب وکارها باید دقت کنند به مراکزی مراجعه کنند که رزومه معتبر و درستی در این حوزه دارند.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 3 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی