پوشش کارمندان - کلینیک کسب و کار

پوشش کارمندان

یک شرکت بازرگانی دارم با 20 کارمند. از آنجایی که تعداد مراجعه‌کنندگان به شرکت نسبتا زیاد است، تصمیم گرفته‌ام برای کارمندان لباس فرم طراحی کنم، اما اعضای مجموعه که بیشتر خانم هستند، با این طرح مخالفت کردند. چطور می‌توانم آنها را راضی کنم؟ 

ارسال سوال 3 سال قبل
امیر جوان

همان‌طور که می‌دانید، مسئله پوشش برای همه افراد به‌ویژه خانم‌ها بسیار مهم است بنابراین اگر شما لباس‌های فرم مورد نظر خود را از بهترین جنس پارچه بازار و مطابق مد روز تهیه کنید، به طوری که لباس پیشنهادی شما از لباس معمول کارمندان بسیار شیک‌تر و باکیفیت‌تر باشد، به احتمال زیاد مقاومت افراد کمتر خواهد شد. پیشنهاد می‌کنیم در صورت امکان برای هر نفر دو لباس فرم طراحی کنید تا کارمندان بتوانند به‌صورت گردشی از آن استفاده کنند.
یکی دیگر از کارهایی که می‌تواند در این شرایط مفید واقع شود، این است که فعالیت‌هایی ساماندهی کنید تا از طریق آن افراد حس کنند که در یک تیم قرار دارند و در نتیجه باید لباس‌های همانندی بر تن کنند مثلا گرفتن عکس دسته‌جمعی با لباس فرم و نصب آن در محلی مناسب روی دیوار شرکت.
سعی کنید به آنها نشان بدهید که این تصمیم در جهت ایجاد هویتی واحد و یکپارچه برای شرکت اتخاذ شده، نه برای محدود کردن انتخاب‌های کارمندان در نتیجه در نهایت به نفع کسب‌و‌کار و خود کارمندان تمام می‌شود.
مسئله بعدی که می‌تواند در این شرایط به شما کمک کند، این است که درباره رنگ، جنس، مدل و سایر ویژگی‌های لباس از کارمندان نظرسنجی کرده و سلیقه غالب آنها را در طراحی خود اعمال کنید. این مسئله باعث می‌شود که کارمندان بفهمند شما به خواسته‌های آنها توجه می‌کنید و با رضایت بیشتری لباس فرم را بر تن کنند.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 3 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی