استفاده از مدل های تبلیغاتی در کسب و کار - کلینیک کسب و کار

استفاده از مدل های تبلیغاتی در کسب و کار

صاحب کسب و کار آنلاینی در حوزه عینک های آفتابی هستم که حدود یک سال از شروع فعالیت های ما می گذرد، اما با این حال با فروش مناسبی همراه نبوده ایم؛ از نظر شما باید چه اقداماتی در راستای فروش آنلاین این محصولات انجام داد؟ و چه برنامه ریزی های بازاریابی اتخاذ کرد؟ 

 

ارسال سوال 4 سال قبل
محسن هزار پیشه
با توجه به اینکه شما محصولات خود را از کلی فروشی ها تهیه می کنید، باید روی نحوه معرفی محصول به مشتریان و فعالیت های بازاریابی اقدامات و برنامه ریزی مناسبی اتخاذ کنید. به عنوان نمونه پیشنهاد می شود با یکی از گالری های عکاسی وارد مذاکره شده و تولید محتوایی مناسبی در این خصوص داشته باشید. این در حالی است که کسب و کار شما باید حضور مناسبی در شبکه های اجتماعی داشته باشد و از این محتواهای تولید شده، در شبکه های اجتماعی استفاده کنید. در این میان یکی از اقداماتی که در این راستا می توانید انجام دهید، این موضوع است که از مدل های تبلیغاتی که مطابق با عرف جامعه هستند در عکس های خود استفاده کرده و از این طریق مخاطبان بیشتری را جذب کنید. این موضوع بسیار حائز اهمیت است که شما باید برنامه ریزی در خصوص فعالیت های وفاداری و باشگاه مشتریان داشته باشید؛ به عنوان نمونه می توانید باشگاه مشتریان خود را مبتنی بر وب طراحی کنید و از این طریق اطلاعات مشتریان را جمع آوری کرده و براساس این اطلاعات، تخفیف هایی را برای آنها در نظر بگیرد؛ این موضوع منجر به جذب و نگهداری مشتریان می شود. 
یکی از نکات بسیار مهم، استفاده از محصولات باکیفیت است، چون در حال حاضر بخش اعظمی از عینک های موجود در بازار Hi Copy هستند و شما می توانید با ارائه محصولات با کیفیت و برند در این حوزه، مزیت رقابتی را برای کسب و کار خود داشته باشید.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 4 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی