مشاوره خرید آنلاین - کلینیک کسب و کار

مشاوره خرید آنلاین

مدیریت سایتی را در حوزه فروش آنلاین لوازم ورزشی برعهده دارم. در زمینه ارائه مشاوره خرید به صورت آنلاین چه پیشنهادی برای من دارید؟ 

 

ارسال سوال 4 سال قبل
حسین عبدالملکی
امروزه افراد تمایل زیادی به استفاده از ابزارهای الکترونیکی از خود نشان می دهند و روزبه روز دامنه استفاده کنندگان از اینترنت و خرید های اینترنتی گسترده تر می شود. با این حال می توان گفت در برخی موارد این تکنولوژی به خوبی عمل نمی کند. به عنوان مثال در خرید های الکترونیکی، با وجود اینکه امکان خرید در کمترین زمان و به راحتی امکان پذیر است اما بسیاری از افراد تمایل دارند از نزدیک با مشخصات کالا آشنا شوند و حتی آن را لمس کنند. 
برای اینکه شما بتوانید مشتریان را جذب کرده و مشاوره خرید به صورت آنلاین داشته باشید، لازم است ابتدا وب سایت خود را تعاملی کنید زیرا با تعاملی کردن فرآیند خرید از طریق استقرار مشاوران آنلاین و ارتباط دائم با مراجعه کنندگان سایت، احتمال خرید مشتریان افزایش می یابد. به این ترتیب مشتری با مشاور شرکت ارتباط صوتی برقرار می کند و سؤالات خود را راجع به محصول موردنظر می پرسد.
همچنین شرکت ها می توانند با پرسیدن سؤالات راجع به محصول موردنظر مشتری و در نظرگرفتن فاکتورهای مهم در انتخاب محصول، مشتری را قدم به قدم به محصول موردنظر نزدیک تر کنند. یکی از عوامل مهم دیگر استفاده کاربری آسان است. به این منظور پیشنهاد می شود سایت، به شکل ساده و شکیل باشد. این موضوع بر افزایش حجم فروش سایت تأثیر گذار است زیرا مشتری حوصله اینکه وقت خود را صرف شناخت سایت کند، ندارد. سومین اقدام تأثیر گذار این است که کالاها به صورت مجازی قابل سنجش باشد و مشتری امکان مشاهده کالا را در زوایا و ابعاد مختلف داشته باشد.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 4 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی