تبدیل شدن کسب و کار به برند - کلینیک کسب و کار

تبدیل شدن کسب و کار به برند

 صاحب یک تولیدی پوشاک هستم و قصد دارم کسب و کار خود را به یک برند تبدیل کنم. برای این کار چه مراحلی را باید طی کنم؟

ارسال سوال 4 سال قبل
کاظم پور

 در ابتدا باید یک شعار مناسب برای کسب و کار و برند خود انتخاب کنید. انتخاب شعار یک امر بسیار حساس و پیچیده است. مطالعه چند کتاب در این خصوص و مشورت گرفتن از کارشناسان خبره در این زمینه را توصیه می‌کنیم. بعد از آن باید یک کمپین تبلیغاتی با محوریت برندینگ تدوین کنید. در این مرحله حتما باید کارفرما و مشاور در کنار یکدیگر مراحل تدوین را طی کنند.
فقدان هر کدام از آنهال کارایی برنامه را کاهش می‌دهد. در این کمپین رسانه‌های مناسب، بودجه لازم، زمان‌بندی و ... تعیین می‌شود. بعد از آن به مرحله اجرا می‌رسیم. توصیه می‌کنیم اجرا از مشاوره جدا باشد. یعنی اگر مشاور شما خودش رسانه‌دار و مجری نباشد و فقط مشاوره‌دهنده باشد خیلی بهتر است. در این شرایط باید یک مجری مناسب انتخاب کنید تا به بهترین وجه ممکن برنامه شما را اجرا کند.
ارزیابی فعالیت‌های شما می‌تواند توسط مشاور صورت گیرد و اگر لازم باشد تغییراتی را در کمپین ایجاد کند. نکته آخر اینکه برای برند شدن باید صبر و حوصله داشته باشید. انتظار نداشته باشید با اجرای یک کمپین شما به یک برند تبدیل شوید. تبلیغات مداوم در این خصوص بسیار حیاتی و ضروری است. عجول نباشید.

همچنین شما می توانید نسخه شنیداری این پرسش و پاسخ را دریافت کنید:گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 4 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی