تبلیغات ایمیلی - کلینیک کسب و کار

تبلیغات ایمیلی

صاحب یک شرکت تولیدی هستم و قصد دارم از طریق ارسال ایمیل محصولات شرکتم را تبلیغ کنم. اما نمی‌دانم دقیقا چه مسیری را باید طی کنم. لطفا من را راهنمایی کنید. 

ارسال سوال 3 سال قبل
محسن اسدی

در مرحله نخست باید توجه داشته باشید که اگر برای معرفی محصولات تان سایت ندارید، ابتدا باید یک سایت مناسب را راه‌اندازی کنید. اگر امکان خرید اینترنتی محصولات تان را نیز روی سایت فراهم کنید که بسیار بهتر است؛ در غیر‌این‌صورت شماره‌تلفن سفارش و آدرس نمایندگی فروش را خیلی واضح روی صفحه اول سایت قرار دهید. توجه داشته باشید تبلیغ از طریق ایمیل بدون وجود سایت کمترین اثر را خواهد داشت.
در مرحله بعد یک ایمیل کوتاه با عنوان جذاب انتخاب کنید. هر چه عنوان جذاب‌تر باشد، احتمال باز شدن ایمیل تان بیشتر است. توجه داشته باشید که حجم ایمیل‌هایی که افراد دریافت می‌کنند، بسیار زیاد است و تنها ایمیل‌هایی باز می‌شوند که عنوان بسیار جذاب و هیجان‌انگیزی داشته باشند. البته اغراق اصلا خوب نیست و اگر کاربر حس اغراق‌آمیز بودن کند، ایمیل را باز نکرده حذف خواهد کرد. متن ایمیل هم بسیار مهم است. متن باید در عین محترمانه و محکم بودن، دوستانه هم باشد. از عبارت‌هایی استفاده کنید که افراد را ترغیب کند روی لینک سایت شما کلیک کنند و اطلاعات کامل و عکس‌های محصول را روی سایت شما ببینند. سعی کنید همه اطلاعات را در داخل ایمیل ندهید. فقط جنبه‌هایی را در ایمیل بنویسیدکه فرد را جذب می‌کند. ایمیل باید کوتاه باشد. سعی کنید هم در داخل متن و هم در انتهای آن لینک سایت‌تان قرار بگیرد. المان‌هایی که اعتبار شرکت شما را نشان می‌دهند، مانند لوگو، آدرس، تلفن و... را هم در انتهای ایمیل بیاورید.
مهم‌تر از همه این موارد، چگونگی ارسال ایمیل است. برای اینکه ایمیل شما در اینباکس دریافت‌کنندگان قرار گیرد، باید از شرکت‌های معتبر خارجی مانند میل چیمپ (mail chimp) استفاده کنید. با ایجاد یک اکانت و خرید یک بانک ایمیل، از طریق این شرکت‌ها اقدام به ارسال ایمیل کنید. به هیچ عنوان فریب تبلیغات اینترنتی که ادعا می‌کنند ایمیل شما را برای میلیون‌ها نفر در اینباکس ارسال می‌کنند، نخورید. تنها راه مطمئن استفاده از شرکت‌های معتبر واسطه خارجی است.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 3 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی