طراحی کارت ویزیت - کلینیک کسب و کار

طراحی کارت ویزیت

صاحب یک پرده‌فروشی کوچک هستم که مشتریان محلی فراوانی دارد. تصمیم دارم کارت ویزیتی خلاقانه طراحی کنم تا  در جلب نظر مشتریان مؤثر واقع شود. چه توصیه‌ای برای من دارید؟

ارسال سوال 3 سال قبل
فرجام قیصری

نخستین توصیه، جمع‌آوری کارت ویزیت هم‌صنفی‌های خودتان از مناطق مختلف است. کار زیاد سختی نیست. طی یکی، دو روز موفق خواهید شد مجموعه‌ای از کارت‌‌های ویزیت مختلف را جمع‌آوری کنید.
قدم بعدی جست‌‌وجو در اینترنت است. در این مرحله کارت‌های ویزیت عمومی متعلق به شرکت‌های مختلف را ببینید و برای خودتان بانک مناسبی تهیه کنید. در مرحله بعد کارت ویزیت هم‌صنفی‌های‌تان را در دنیا ببینید. اکنون شما در مرحله‌ای هستید که می‌توانید با الهام از همه آنچه دارید به یک طرح کلی برسید. البته توجه داشته باشید که شما طراح نیستید و تنها باید طرح کلی و سلیقه‌تان را به طراح منتقل کنید. بقیه راه را بسپرید به طراح تا با خلاقیت خود و البته با اصول علمی رنگ‌شناسی و... یک کارت ویزیت منحصربه‌فرد برای شما طراحی کند. به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که همه این مراحل را می‌توانید از ابتدا به طراح بسپارید تا وی به طرح نهایی برسد. البته در این شرایط شما باید به طراح کاملا اطمینان داشته باشید.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 3 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی