برگزاری مسابقه عکاسی - کلینیک کسب و کار

برگزاری مسابقه عکاسی

صاحب یک شرکت تولیدکننده لوازم‌خانگی هستم. قصد دارم برای جلب‌نظر مشتریان یک مسابقه عکاسی برگزار کنم. پیشنهاد می‌کنید این مسابقه چه ساختار، مکانیزم و تبلیغاتی داشته باشد که بیشترین نتیجه را در افزایش فروش رقم بزند؟

 

ارسال سوال 3 سال قبل
احمد محمدرحیمی
برگزاری مسابقه‌های اینچنینی باید بسیار هدفمند باشد. از آنجایی که خانم‌ها استفاده‌کنندگان اصلی از لوازم خانگی هستند، بهتر است مسابقه بین خانم‌ها برگزار شود. 
سوژه عکاسی می‌تواند لوازم خانگی و خانواده باشد و حتی عکس‌هایی از لوازم خانگی قدیمی یا اعضای کهنسال و درگذشته خانواده‌ها با لوازم خانگی قدیمی هم می‌توانند در مسابقه شرکت  کنند. 
فرصت ارسال عکس‌ها حتما کمتر از سه ماه نباشد و برای اطلاع‌رسانی از نشریاتی استفاده کنید که خانم‌ها خوانندگان اصلی آنها هستند. پیشنهاد می‌کنیم یک هیأت‌ داوران که حداقل یک عکاس نسبتا شناخته شده جزو آن باشد، انتخاب کنید و پس از داوری، اگر توانستید نمایشگاهی از آثار برگزیده ترتیب دهید و در مورد آن اطلاع‌رسانی هم کنید. 
نهایتا به یک تا پنج نفر از برگزیدگان جایزه بدهید. دخیل کردن عکاسان صاحب‌نام، هنرمندان و ورزشکاران در بخش‌های مختلف این فرآیند به بعد خبری و تبلیغی آن کمک می‌کند.

گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 3 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی