تبلیغات اثرگذار و کم هزینه در کسب و کار کوچک - کلینیک کسب و کار

تبلیغات اثرگذار و کم هزینه در کسب و کار کوچک

دو ماه است کسب وکار کوچکی راه اندازی کرده ام. قصد دارم چند پیام تبلیغاتی را در اسرع وقت به تعداد زیادی مخاطب انتقال بدهم، البته با کمترین هزینه. شما چه روشی را به من پیشنهاد می کنید؟

ارسال سوال 3 سال قبل
رنجبر
شما می‌توانید از روش‌های مختلف بدون هزینه یا کم‌هزینه برای این منظور استفاده کنید. استفاده از شبکه‌های اجتماعی ابزاری قدرتمند و البته تقریبا رایگان برای این منظور است. با یک متخصص در این زمینه مشورت کنید و پیام‌های خود را با وی درمیان بگذارید تا یک کمپین مناسب برای شما تهیه کند. اگر کسب‌وکار شما محلی است، می‌توانید بروشور یا تراکت کوچکی تهیه کنید و از رستوران‌ها و سوپرمارکت‌ها بخواهید آن را همراه کالاهای خود به مشتریان محلی تحویل دهند. این کار هزینه ناچیزی برای شما خواهد داشت. 
همچنین استفاده از پیامک‌ می‌تواند برای این منظور مناسب باشد. افراد یا محله‌هایی را که موردنظر شماست انتخاب کنید و پیام‌تان را از طریق اس‌ام‌اس تبلیغاتی به افراد مناسب برسانید. انتقال پیام از این روش ارزان و سریع است. اگر مشتریان شما جزو دسته‌ای قرار می‌گیرند که با اینترنت ارتباط مناسبی دارند، استفاده از ایمیل می‌تواند در اولویت باشد، به شرط اینکه اصول لازم را رعایت کنید. حتما از شرکت‌های معتبر استفاده کنید تا ایمیل شما در صندوق دریافت مشتریان قرار گیرد. 
ایمیل از اس‌ام‌اس ارزان‌تر است و افراد با حوصله بیشتری به آن نگاه می‌کنند و محتوای کامل‌تری هم می‌توانید ارائه کنید، اما توصیه می‌کنم مطالبی را در این زمینه مطالعه یا با متخصصان مشورت کنید. 

همچنین شما می توانید نسخه شنیداری این پرسش و پاسخ را دریافت کنید:گروه مشاورین روزنامه فرصت امروز

شماره تماس : 86073296-021

ارسال پاسخ 3 سال قبل

با ما در ارتباط باشید

021.88895341

021.88895342

[email protected]

شبکه های اجتماعی